Yözh Knitwear Lab | Наше виробництво
Хочете зазирнути за лаштунки виробництва Yözh Outfits? Ласкаво просимо, нам нічого приховувати!

Yözh Knitwear Lab

Виробництво було засновано у 1999 році Андрієм та Іриною Пономаренко в якості сімейного бізнесу. Воно пройшло всі етапи свого становлення: від виконання разових замовлень до співпраці з відомими українськими дизайнерами та світовими брендами і, зрештою, перетворення на самостійний бренд Yözh.

До речі, ми дуже пишаємося нашим виробництвом. Адже Yözh використовує найкраще німецьке обладнання Stoll, що дозволяє створювати светри якісно та швидко. Наші в'язальні машини працюють за особливою технологією Fully-Fashion, яка, окрім цього, робить виробництво максимально екологічним.

Виробництво трикотажу

Виробництво трикотажу - це довгий та дуже складний процес, за яким стоїть надзвичайно велика команда професіоналів. Ми працюємо не покладаючи рук, аби все було ідеально. Дізнавайтеся більше про шлях, який проходить светр перш, ніж потрапити вам в руки. Від вовни до омріяного вами виробу.

Обслуговування обладнання

Надзвичайно важливий процес у Yözh. Адже це гарантує якість та чистоту виробів, за що ми несемо повну відповідність. Окрім того, це впливає на швидкість в'язання і, відповідно, на кількість виробів, що ми створюємо. А від цього, в свою чергу, дуже залежить ціна.

Відео
Обслуговування обладнання

Тож для того, аби гарантувати якість та безперервність виробництва, необхідно ретельно та правильно обслуговувати обладнання відповідно до всіх стандартів та норм, передбачених німецьким виробником в'язальних машин Stoll.