Yözh Team | Наша команда
Наша команда
Раді вітати у нашому світі - Світі Yözh. Як і кожен світ, його створюють люди. Тож, хто ж стоїть за всесвітньо визнаним брендом? Відкриваємо завісу таємниці і знайомимо вас із нашою командою.
Founder and CEO
Артур Пономаренко
Генеральний директор і власник бренду Yözh. Саме завдяки його наполегливості і безкінечному ентузіазму, зараз ми забезпечуємо вас речами найвищої якості за доступною ціною. Наш засновник - людина з дійсно унікальною історією. У 17 років, тільки но закінчивши школу, насмілився створити щось дійсно велике та значуще, але не був підтриманий ні ровесниками, ні представниками старшого покоління. В Артура вірили лише батьки та найближчі друзі. Він зіштовхнувся з ейджизмом, насмішками з боку однолітків та недовірою партнерів. Але не здався. І зараз, через роки, наш босс зібрав команду вірних людей, які горою стоять за проект та один за одного. Наразі веде операційну діяльність бренду, займається просуванням та створенням контенту й залюбки особисто працює з клієнтами, адже переконаний, що: "Гарний генерал має бути безпосередньо на полі бою". Унікальна людина. Людина, яка змогла. Людина, в добі якої 48 годин. І просто Yözh Головний :)
Brand Origins, CPO
Андрій та Ірина Пономаренко
Батьки Артура стоять у витоків бренду Yözh загалом та його в'язального виробництва зокрема. Подружжя працює у фешн індустрії понад 30 років і пройшло тернистий шлях від невеликої мануфактури до успішного виробництва, що виконувало замовлення для усім відомих брендів та будинків моди. І, зрештою того, щоб повністю забезпечувати власний бренд одягу. Повз тяжкі часи, через нестачу і бажання все покинути - пристрасть до в'язальної справи не вгасала. А коли син виріс, вони із задоволенням підтримали його ідею приєднатися до сімейного бізнесу та започаткувати власну справу. У результаті утворилася ціла династія виробників трикотажу, що передають своє ремесло з покоління в покоління. А Андрій та Ірина стали гарантами сімейних цінностей нашого бренду.

OneMore

За роки існування бренду до нашої команди долучилися й інші висококваліфіковані спеціалісти, що стали частинкою дружньої Yözh сім'ї. Знайомтеся, наша Dream Team :)

Микита Шкуратов
PR director
PR директор бренду та засновник Zirka Production. Якби не він, ви б наврядчи дізналися про Yözh. Зйомки, реклама, співпраця з селебріті, організація кампейнів та каталогів. Ось, за що відповідає Микита. І, до речі, робить свою роботу на всі 200%
Чуйченко Сніжана
Copywriter
Фея літер і абзаців, або просто копірайтер. Саме вона зараз пише ці рядки і, через природжену скромність, розхвалювати себе вважає недоречним. Просто знайте: усе, що написано в Yözh - її рук справа.
Богдан Бойправ
Digital creator
Митець сучасності та просто незамінний учасник нашої команди. Він безпосередньо бере участь у зйомках, допомагає у створенні контенту для бренду. Робить картинку "смачною" та яскравою. Саме йому ми завдячуємо такими неймовірними відео.

YözhTeam

Але наша команда - це не лише ті, хто створює наш бренд, а ще й ті, хто вірить та підтримує Yözh. Це наші клієнти, це ті, хто беруть участь в проєктах, ті, хто повертається до нас знов і знов. Адже без вашої підтримки та довіри нічого б не вийшло. І ми вам за це неймовірно вдячні.

Інші розділи
02 Наше виробництво