Yözh | Дихай на повну
Дихай на повну
Yözh - одне з найбільш екологічних виробництв в Україні не тільки у сфері одягу. І ми не боїмося гучних заяв, бо це дійсно так!

Легка промисловість багато років поспіль посідає лідируючі позиції серед найбільших забрудників навкольшнього середовища. Тому для Yözh, як соціально відповідального бренду, надважливо створювати продукт, що не несе шкоди природі. Більш того, маємо на меті на власному прикладі показати, що доля планети тільки у наших із вами руках. Аби бути певними, що завтра ми зможемо дихати на повну.

Бренд Yözh - повністю екологічне виробництво, яке дозволяє вам вдягатися у найякісніші речі та, при цьому, турбуватися про навколишнє середовище. Сміливо? Нижче ми пояснимо, чому наші працівники жартують "єдине, що в нас не eco-friendly - це скотч, яким пошта забов'язує нас заклеювати ваші Yözh-посилки". І це дійсно так. Ми усвідомлюємо, яка відповідальність лежить на нас, як на трендсетерах українського ринку одягу. Адже якщо не ми, то хто? Yözh вже почав свою боротьбу за наше майбутнє!

Обладнання

Святая святих для Yözh. Адже ми не просто так обираємо найкращі в'язальні машини Stoll. Окрім неймовірної енергоефективності та якості в'язання, вони запрограмовані так, що не потребують перевитрат пряжі. Тобто кожен сантиметр нитки, використаної для светра, піде на светр і не буде обрізаний як залишок.

До того ж, як уже було сказано, енергоефективність. Тобто наші машини неймовірно економні в плані використання електроенергії та інших ресурсів. Окрім того, догляд за ними майже не потребує використання речовин, що забруднюють навколишнє середовище.

Матеріали

Наш бренд використовує тільки найкращі вовну та бавовну, які є 100% натуральною сировиною. Надзвичайно якісні, вони практично не мають аналогів на ринку. Окрім того, ми повністю підтверджуємо їхню екологічність сертифікатами.
Тобто, вироблені природним шляхом, вони не несуть жодної шкоди навколишньому середовищу та совісті наших клієнтів ;) До речі, акрил в нас теж екологічний. І коли ви думаєте, що це неможливо - ми просто робимо. В сучасному світі немає нічого неможливого - головне бажання та щира турбота про світ навколо нас.

Якість та довговічність виробів

Сперечатися з тим, що наші светри довговічні - марна справа. За правильного догляду, вони носяться не один, не два, і навіть не три сезони, не втрачаючи свого бездоганно вигляду. Ми за раціональне використання. Не за те, щоб продавати якнайбільше, а за те, щоб продавати якнайкраще. Найкращий одяг з найкращою якістю.
Тобто Yözh - це НЕ про fast fashion. Ми проти оновлення гардеробу кожного сезону і за економію природних ресурсів. Ми - це про збереження екології та розумну покупку одягу. Це про філософію slow fashion!

Переробка

Несподіванки трапляються - про це знає кожен. Помилки бувають у всіх, навіть у найкращих. Але Yözh не допускає того, аби вони залишалися непоміченими.
В нас також буває брак. Рідко, дуже рідко, але буває. Та замість того, аби викинути такий виріб, ми відправляємо його назад на виробництво пряжі. Саме там, у спеціальних відділах, бракований одяг перетворюють знову на пряжу.
Тобто 100% recycling. Все, як лікар прописав :)

Упаковка

Про наші шопери складають легенди. Про наші коробки пишуть пісні. Yözh відповідально ставиться до свого пакування. Адже ми - це завжди про еко. І з-поміж усіх, наш бренд вирізняє саме така увага до деталей.
До речі, наші шопери можуть виступати як окремий елемент гардеробу ;) Це чудова заміна пластиковим пакетам - впевнені у команді Yözh. Стильно, якісно та eco-friendly. А незвичайний дизайн назавжди відіб'є у вас бажання носити щось менш екологічне.
Бо ми пропагуємо турботу про навколишнє середовище. Приєднуйся!

05 YÖZH STORIES
Інші розділи
07 Faq