Yözh | Сертифікація

Сертифікація

Логотип Woolmark - це синонім якості, сприймається як символ довіри, який об'єднує споживачів і вовнярів. Що ж приховує найвідоміша у світі незалежна організація з сертифікації вовни?

80%

світових споживачів асоціюють логотип Woolmark з якістю.

83%

споживачів шукають символ Woolmark при покупці одягу.

68%

респондентів відповіли, що за одяг із символом Woolmark варто заплатити більше.

20 мільйонів

у 2018/19 маркетингові ініціативи Woolmark охопили понад 20 мільйонів споживачів.

58 мільйонів

маркетингові програми Woolmark створили понад 58 мільйонів показів у 2018/2019 роках.

5 мільярдів

бренд Woolmark прикрасив понад 5 мільярдів товарів з часу створення оригінальної марки.

Споживачі все більше переживають про вплив своїх покупок на навколишнє середовище. І, що стосується одягу, хочуть бути впевнені, що вони беруть участь у покращенні екологічного стану планети.

Споживачі підтримують використання якісних та екологічно чистих волокон і 42% мілленіалів заявляють, що перш ніж купувати, вони хочуть знати, що входить до складу.

Ліцензування Woolmark

Ліцензування Woolmark - це програма забезпечення якості та сертифікації продукції. Коли споживачі бачать товари із знаковим логотипом Woolmark, вони розуміють, що це - якість та цінність, і готові платити за них більше.

Не зраджуючи віру споживачів понад 50 років, бренд Woolmark прикрасив понад 5 мільярдів товарів з часу створення оригінальної марки в 1964 році. Продукти з їх логотипом засвідчують якість вмісту волокна як споживачам, так і постачальникам.

Маючи міжнародну мережу офісів та вовняних ресурсних центрів, Woolmark має унікальну можливість забезпечити цілісні результати для постійно мінливого глобального ринку. Є 3 основні категорії сертифікації Woolmark:

Pure new wool

Продукти, створені з 100% new wool.

Wool rich blend

Продукти, створені з 50% - 99.9% new wool.

Wool blend performance

Продукти, створені з 30% - 49.9% new wool.

Незалежне тестування

Через глобальну мережу авторизованих лабораторій проводиться незалежне тестування, щоб переконатися, що продукція відповідає стандартам Woolmark. Ці лабораторії забезпечують незалежність методів та результатів по ланцюгу поставок.

Якість самих тестів також перевіряється. Оцінки ефективності регулярно проводяться у всіх лабораторіях, щоб переконатися, що випробування є ретельними.

Сертифікати

Відео
П'ять тестів WoolMark