Yözh | Хроніки
9 Вересня
2018 рік
Заснування бренду

Ми працюємо у сфері трикотажного одягу вже понад 30(!) років. В'яжемо, зшиваємо і зігріваємо клієнтів. Шлях до створення самостійного бренду був довгий і непростий. Але ми вірили. І ось 9 вересня 2018 року народився ВІН.
Yözh Outfits - бренд з великою історією і ще більшою душею. З того дня і досі ми працюємо не покладаючи рук і вже встигли завоювати серця тисяч клієнтів.

With passion and love from Ukraine,
Адже ми вас любимо!

17 Листопада
2018 рік
Перший кампейн

Перший кампейн - це як перший день у школі. Нічого не зрозуміло, але дуже цікаво. Цікаво, що буде далі; цікаво, чи вийде добре; цікаво, з чим ще зустрінешся на шляху.
А далі... Далі буде ще багато кампейнів, багато зйомок і багато нових проектів. Але той, перший, ти пам'ятатимеш завжди. Як прийшов додому і не повірив: "Невже це все зробив я?" Бо вийшло дійсно круто.
Ось таким був перший кампейн у Yözh. Як перший день у школі. Перший, та не останній.

22 Лютого
2019 рік
The Alibi Sisters Travel Campaign

"В Борисполе сидеть в самолёте и думать о пилоте", - так колись співала Йолка, і під такою ж егідою пройшла зйомка нашої Travel колекції. В літаках ми, звісно, не сиділи, але ця фотосесія була особливою. До речі, як для Ані та Аліни Завальських (які самовіддано виходили на перон за мінусової температури), так і для нашого старшого Їжачка.
Адже це його дитяча мрія - стати пілотом.
P.S. Але ми вам нічого не казали ;)

10 Квітня
2020 рік
Розширення виробництва. Покупка нового в'язального обладнання

Після такого вся команда була вимушена пити валеріанку! Це ми про поставку нових в'язальних машин :)
Попри карантин та тяжкі часи для економіки країни та світу в цілому, ми розширилися. Одразу втричі! Спочатку все було добре: контракт підписано, доставку виконано, жоден гвинтик не пошкоджено. І тут з'явилося "малесеньке питання". Як підняти кількатонні в'язальні машини на другий поверх? Та для нашої команди немає нічого неможливого. Нам було страшно. Нам було складно. Але ми впоралися

29 Травня
2020 рік
Yözh Stories

Для того, аби створити цей соціальний проєкт знадобилося немало сил, ресурсів та часу. І... результат перевершив всі очікування!
Безліч відомих особистостей з радістю зголосилися підтримати нас і розповісти свою історію успіху. Аби кожен знайшов у ньому щось своє.
Навіщо? Бо Yözh сподівається надихнути та змотивувати молоде покоління. І ми сподіваємося, що хтось з вас коли-небудь скаже: "Моїм першим поштовхом до дії стали YözhStories". Можливо, це будеш саме ти ;)

29 Липня
2020 рік
Catalogue 2020

Ти живешь в скаженому ритмі, вирішуєш щодня мільйони завдань та шкодуєш про те, що не існує безлімітного абонементу на каву?
Тоді ти нас зрозумієш. 3 знімальних майданчики, 10 моделей, 60 чоловік в команді і шалений ритм. По 5 хвилин на образ та 17 годин роботи. Це було божевільно. Божевільно круто!
Наймасштабніший каталог Yözh ever! Вам сподобається ;)